Autor Wątek: Nie zaliczony POST TEST  (Przeczytany 2785 razy)

Jan Kos

• Newbie
  • *
Nie zaliczony POST TEST
« dnia: Stycznia 27, 2022, 09:45:51 am »
Witam, jak w temacie. Niestety nie poszło mi na teście po e-learningu. Wiecie może jak to wygląda? Od nowa cały proces rekrutacji jest? Może jest ktoś kto też miał taką sytuację.

redlof

• Jr. Member
  • **
Odp: Nie zaliczony POST TEST
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 27, 2022, 11:25:47 am »
Osoba która nie zdałą POST testu jest wg regulaminu relegowany z kursu... Wiec o ile nie mialem takiej sytuacji to w mojej opinii musisz zaczynac wszystko od nowa. Czyt. od kwalifikacji w szkole podoficerskiej czy tam w Twojej macierzystej jednostce bo tak tez czasami bywa.
A tak swoja droga - moge wiedziec kiedy zacząłeś e-learning ze jestes juz po post tescie?

Jan Kos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 27, 2022, 11:43:06 am »
03.01.2022 Poznań. Z info jakiego się dowiedziałem dziś z Dęblina: kurs e-learning rozpoczął się 24.01, brak działu 3 w SP Poznań taki dział był. Czy szkoły same regulują to co ma być czy jest to odgórnie??

redlof

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 27, 2022, 11:50:36 am »
03.01.2022 Poznań. Z info jakiego się dowiedziałem dziś z Dęblina: kurs e-learning rozpoczął się 24.01, brak działu 3 w SP Poznań taki dział był. Czy szkoły same regulują to co ma być czy jest to odgórnie??

Szczerze mowiąc nie wiem. W sumie jakie to ma znaczenie ile jest działów? Trzeba zdać ten POST TEST a pozniej jeszcze egzamin na miejscu, w szkole. A to czy działów na elearningu było 5 czy 15 to juz bez znaczenia.